Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Waals Parlement Kieskring Doornik-Aat-Moeskroen Kieskring Doornik-Aat-Moeskroen Kieskring Bergen Kieskring Zinnik Kieskring Thuin Kieskring Charleroi Kieskring Nijvel Kieskring Namen Kieskring Dinant-Philippeville Kieskring Hoei-Borgworm Kieskring Luik Kieskring Verviers Kieskring Neufchâteau-Virton Kieskring Aarlen-Marche-en-Famenne-Bastenaken
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Waals Parlement > Voorkeurstemmen > Kieskring Luik > Kanton Luik
 
Logo van het Waals Parlement
 Waals Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Luik
Naar Resultaten Afdrukken
PSL  
 2009/06/07 18:44:10.
         
  1 HUPKENS Simon 122            
  2 CHIKOWSKY Catherine 32            
  3 RAMQUET Stéphane 29            
  4 DUPONT Nathalie 32            
  5 CUSUMANO Christophe 19            
  6 DEWARD Elodie 34            
  7 CHRISTELBACH Damien 19            
  8 CHRISTELBACH Marie 19            
  9 MERTENS Thibaud 13            
  10 RENARD Catherine 15            
  11 LOYEN Willy 10            
  12 OLIVIER Stéfanie 20            
  13 ZEOLI Patrick 21            
 
         
  1 CROES Nicolas 49            
  2 BACHELET Lise 23            
  3 JACQUET François 10            
  4 RODRIGUEZ Maria del Carmel 9            
  5 BOUKILI MAKHOUKHI Younes 16            
  6 COLLINET Elodie 16            
  7 MALMUSI Danilo 16            
  8 BADRAKHAN Magda 25            
  9 HUREL Marie Bernadette 9            
  10 HERMAN Eric 13            
  11 GALLO CASSARINO Maria 12            
  12 JOSKIN Geraldine 14            
  13 PELTIER Jean 25            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie