Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Waals Parlement Kieskring Doornik-Aat-Moeskroen Kieskring Doornik-Aat-Moeskroen Kieskring Bergen Kieskring Zinnik Kieskring Thuin Kieskring Charleroi Kieskring Nijvel Kieskring Namen Kieskring Dinant-Philippeville Kieskring Hoei-Borgworm Kieskring Luik Kieskring Verviers Kieskring Neufchâteau-Virton Kieskring Aarlen-Marche-en-Famenne-Bastenaken
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Waals Parlement > Voorkeurstemmen > Kieskring Luik > Kanton Luik
 
Logo van het Waals Parlement
 Waals Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Luik
Naar Resultaten Afdrukken
PC - GE  
 2009/06/07 18:44:10.
         
  1 GALLER Jean-Claude 86            
  2 BADILLO Joëlle 43            
  3 DEPREZ Nicolas 35            
  4 LAURIERS Frédérique 31            
  5 MORDANT Maurice 18            
  6 MALAISE Dylan 19            
  7 ROBEYNS Vincent 23            
  8 SCHRAENEN Marcelle 18            
  9 SPRIMONT Pierre-Guillaume 17            
  10 DEGLIN-DRIESENS Andrée 19            
  11 ERLICH Liliane 16            
  12 MOUSSET Jeannine 28            
  13 BERGEN Marcel 13            
 
         
  1 EYBEN Pierre 74            
  2 BADILLO Joëlle 12            
  3 GAYET Marcel 7            
  4 MATAGNE Maurice 17            
  5 DAWANCE Alain 9            
  6 ZARITSKAÏA Angelina 10            
  7 MOINY Guy 5            
  8 SERVAIS Fernande 7            
  9 RENERS Nelly 6            
  10 WYDOUW Marlène 7            
  11 BOLOGNE Jeannine 7            
  12 MÉLON Vanessa 11            
  13 HOUTAIN Robert 11            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie