Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kiesgebied BLVR Kieskring Limburg Kieskring Antwerpen Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Vlaamse Parlement Kiesgebied BLVR Kieskring Vlaams-Brabant
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Vlaams Parlement > Voorkeurstemmen > Kieskring West-Vlaanderen > Kanton Ruiselede
 
Logo van het Vlaams Parlement
 Vlaams Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Ruiselede
Naar Resultaten Afdrukken
CD&V  
 2009/06/07 23:57:42.
         
  1 CREVITS Hilde 2.483            
  2 DECALUWE Carl 658            
  3 VERFAILLIE Jan 568            
  4 FOURNIER Martine 371            
  5 VERSTREKEN Johan 547            
  6 COPPÉ Griet 404            
  7 KERCKHOVE Hedwig 2.322            
  8 ROELOF Els 513            
  9 VANDE CAVEYE Luc 364            
  10 DESMET Mathieu 200            
  11 DECAVELE Sofie 258            
  12 BAILLEUL-VANROBAEYS Mieke 209            
  13 DEJAEGHER Christof 201            
  14 STEEL-VANDAMME Ingrid 204            
  15 VAN MAELE-OTTEVAERE Nancy 299            
  16 FILLIAERT-VANLANDSCHOOT Els 224            
  17 GEERSENS Dorine 184            
  18 HALEWYCK Bart 174            
  19 MYLLE Gerda 285            
  20 DE BRABANDERE Bert 555            
  21 VANRYCKEGHEM Kurt 199            
  22 LETERME Yves 2.118            
 
         
  1 DURNEZ Jan 295            
  2 POLEYN Sabine 177            
  3 KINDT Els 775            
  4 DUJARDIN Davine 118            
  5 VERMEIRE Kristof 99            
  6 BISSCHOP Inge 134            
  7 DEHAENE Dominique 253            
  8 VERHAEGHE Sigrid 168            
  9 BENOIT Francis 114            
  10 VANHOVE-VAN DER MAELEN Sabine 104            
  11 PLASSCHAERT Bart 87            
  12 COGHE Ilse 112            
  13 DE VOS Filiep 163            
  14 VAN DER MEULEN-VANDEPITTE Ingrid 171            
  15 DE FAUW Dirk 229            
  16 DE CLERCK Stefaan 771            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie