Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kiesgebied BLVR Kieskring Limburg Kieskring Antwerpen Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Vlaamse Parlement Kiesgebied BLVR Kieskring Vlaams-Brabant
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Vlaams Parlement > Voorkeurstemmen > Kieskring Vlaams-Brabant > Kanton Landen
 
Logo van het Vlaams Parlement
 Vlaams Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Landen
Naar Resultaten Afdrukken
U.F.  
 2009/06/07 21:34:06.
         
  1 VAN EYKEN Christian 7            
  2 EYLENBOSCH Magali 4            
  3 de BROUCHOVEN de BERGEYCK Eléonore 3            
  4 DE CANNART-VAN HOOBROUCK Sophie 1            
  5 MERTENS Roger 1            
  6 GALLUCCIO Roberto 1            
  7 NIVESSE Lora 1            
  8 FRANÇOIS Corinne 2            
  9 CORNAND Jean-Jacques 2            
  10 TRIKI Mohamed ben Salah 1            
  11 JUNCK Joëlle 1            
  12 BROCKA Patrick 3            
  13 MESTDAG Anne-Marie 2            
  14 CARDON de LICHTBUER Dorothée 2            
  15 KARAMANIS Georgios 1            
  16 DELBONO-DANDOY Michèle 1            
  17 HERINCKX -T'KINT DE ROODENBEKE Daphné 1            
  18 D'OREYE DE LANTREMANGE Arnold 3            
  19 THIÉRY Damien 3            
  20 VAN HOOBROUCK D'ASPRE François 3            
 
         
  1 DEBAY Chloé 2            
  2 PARDON Guy 1            
  3 CAPRASSE Véronique 2            
  4 BLANCHE Josianne 1            
  5 BONVALET-CORNÉLY Annick 1            
  6 LUAMBA PAMBU Simon 3            
  7 DEWIT Jean 0            
  8 DE SMET Lydie 0            
  9 LEMMENS Edgard 0            
  10 MIKOLAJCSAK-SACRÉ Anne 1            
  11 HOUTART Dominique 0            
  12 DEMAN-COUCKE Anne 0            
  13 GEERSEAU-DESMET Nicole 0            
  14 SCHETGEN Marco 0            
  15 LIBERT Eric 0            
  16 JORIS Olivier 2            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie