Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Provincie Luxemburg Provincie Luik Provincie Namen Provincie Henegouwen Provincie Waals-Brabant Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Duitstalige Kieskring Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Waalse Kieskring Het Rijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Europees Parlement > Voorkeurstemmen > Nederlands Kiescollege > Vlaamse Kieskring > Provincie Antwerpen > Kanton Kontich
 
Logo van de verkiezingen voor het Europees Parlement
 Europees Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Kontich
Naar Resultaten Afdrukken
SLP  
 2009/06/07 19:29:48.
         
  1 MAES Nelly 114            
  2 LEYS Thomas 31            
  3 BIDANIA IBARGUTXI Eva 31            
  4 DECOCK Geert 25            
  5 RECKELBUS-da SILVA FRAGA Clara 21            
  6 AB IAGO Dafydd 21            
  7 GROFFILS Liesbet 27            
  8 POSTHUMUS Sybren 19            
  9 VERBIEST Kathleen 37            
  10 DEMAN Kristof 24            
  11 SUTTELS Noël 14            
  12 STURTEWAGEN Maaike 29            
  13 VANDENBERGHE Lionel 38            
 
         
  1 DAUWEN Günther 27            
  2 B. NAGY Ajnacska 17            
  3 VAN DAMME Joerie 20            
  4 TARASSEVITCH Galina 30            
  5 Kollman Cristian 13            
  6 CALLEWAERT Hildegard 21            
  7 SAINZ PENA Xose Maria 14            
  8 VAN GREMBERGEN Ilse 28            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie