Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Provincie Luxemburg Provincie Luik Provincie Namen Provincie Henegouwen Provincie Waals-Brabant Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Duitstalige Kieskring Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Waalse Kieskring Het Rijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Europees Parlement > Voorkeurstemmen > Nederlands Kiescollege > Vlaamse Kieskring > Provincie Antwerpen > Kanton Antwerpen
 
Logo van de verkiezingen voor het Europees Parlement
 Europees Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Antwerpen
Naar Resultaten Afdrukken
CAP  
 2009/06/07 22:05:29.
         
  1 VERBEKE Raf 52            
  2 ALBRECHTS Fabienne 21            
  3 LAMBRECHTS Frank 28            
  4 HELLEBAUT Diana 32            
  5 CHIGUERO-GALINDO Manuel 21            
  6 VAN MIEGHEM Marie-Christine 21            
  7 MEWIS Theo 17            
  8 DICK Sabine 32            
  9 VAN RIE Carlos 19            
  10 AGNEESSENS Gonda 23            
  11 DE JAEGER Guy 12            
  12 EGGERMONT Frank 19            
  13 MAST Tinny 78            
 
         
  1 HERTOGEN Natan 29            
  2 KNOL Debora 42            
  3 VAN den BOSSCHE Jean 14            
  4 MAES Rita 43            
  5 GULDENTOPS Frederik 15            
  6 CLINCKE Dilek 21            
  7 GOLUBEVA Galina 31            
  8 PAUWELS Dirk 65            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie