Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brussels Hoofdstedelijk Parlement Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Brussels Hoofdstedelijk Parlement > Voorkeurstemmen > Kanton Ukkel
 
Logo van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
 Brussels Hoofdstedelijk Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Ukkel
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2009/06/07 22:48:36.
         
  1 DE DECKER Armand 6.315            
  2 BERTIEAUX Françoise 1.155            
  3 GOSUIN Didier 2.393            
  4 PAYFA Martine 742            
  5 DESTEXHE Alain 1.319            
  6 PERSOONS Caroline 517            
  7 SCHEPMANS Françoise 824            
  8 MANDAILA Gisèle 336            
  9 DRAPS Willem 367            
  10 JODOGNE Cécile 390            
  11 DE WOLF Vincent 405            
  12 de PATOUL Serge 450            
  13 LEMESRE Marion 494            
  14 MOLENBERG Isabelle 288            
  15 PIVIN Philippe 320            
  16 FRAITEUR Béatrice 953            
  17 TEITELBAUM Viviane 1.515            
  18 COLLARD Bruno 217            
  19 HASQUIN-NAHUM Michèle 506            
  20 BOTT Eric 193            
  21 HEMAMOU Afaf 120            
  22 KOSE Saït 114            
  23 DUFOURNY Dominique 524            
  24 DE HERDE Michel 257            
  25 GILSON Nathalie 588            
  26 DERBAKI SBAÏ Amina 186            
  27 de JONGHE d'ARDOYE Yves 810            
  28 GASIA Christophe 186            
  29 d'URSEL Anne Charlotte 567            
  30 BACK Alain 253            
  31 CHAN Angelina 266            
  32 LEFEBVRE Alain 208            
  33 DILLIES Boris 1.444            
  34 SERVAES Samuel 202            
  35 COOMANS de BRACHENE Geoffroy 561            
  36 AZMI Fanane 174            
  37 VANDER ELST Alain 148            
  38 REGHIF Mohamed 110            
  39 CLERCKX Geoffroy 235            
  40 COEYMANS Steve 130            
  41 VANDE MAELE Patricia 114            
  42 WINERLAK-KWIAT Fabienne 229            
  43 CASSART Monique 122            
  44 GÜLES Filiz 111            
  45 KOKSAL Sadik 66            
  46 BOELPAEPE Jean-Jacques 166            
  47 de CLIPPELE Olivier 1.146            
  48 BROTCHI Jacques 1.915            
  49 DEPRÉ Danielle 200            
  50 MBULU Azanga 154            
  51 VANDEN STOCK Claire 150            
  52 TSHOMBE Marie-Paule 178            
  53 BAJAT Myriam 94            
  54 KADDOUR Larbi 97            
  55 BIERMANN Jonathan 1.072            
  56 VANDERZIPPE Myriam 149            
  57 BANDALI Aliya 139            
  58 PIETTE Geneviève 160            
  59 ES Sandrine 107            
  60 CHARUE Françoise 160            
  61 BARKHANE Mohammed 60            
  62 DEREPPE Christian 122            
  63 CALOMNE Gautier 257            
  64 PITROIPA Solange 152            
  65 DALLEMAGNE Charles Henri 113            
  66 BOURGEOIS Delphine 372            
  67 GOL-LESCOT Carine 763            
  68 SPAAK Antoinette 947            
  69 ZENNER Alain 668            
  70 CLERFAYT Bernard 1.160            
  71 DE PERMENTIER Corinne 1.956            
  72 MAINGAIN Olivier 2.039            
 
         
  1 COLSON Michel 354            
  2 ROUSSEAUX Jacqueline 713            
  3 SIDIBE Fatoumata 155            
  4 VAN GOIDSENHOVEN Gaëtan 230            
  5 DE BOCK Emmanuel 503            
  6 COOLS Marc 1.217            
  7 LOEWENSTEIN Marc 718            
  8 BAESELEN Xavier 134            
  9 NIMEGEERS Alain 112            
  10 KEMPENEERS Isabelle 177            
  11 BAUMERDER Lucile 719            
  12 LEJEUNE de SCHIERVEL Colienne 105            
  13 COOPMANS Suzanne 142            
  14 SMAJDA Laurence 161            
  15 LEVY-DUPONT Monique 215            
  16 de DONNEA François Xavier 1.006            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie