Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brussels Hoofdstedelijk Parlement Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Brussels Hoofdstedelijk Parlement > Voorkeurstemmen > Kanton Anderlecht
 
Logo van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
 Brussels Hoofdstedelijk Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Anderlecht
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2009/06/07 21:52:23.
         
  1 DE DECKER Armand 2.556            
  2 BERTIEAUX Françoise 559            
  3 GOSUIN Didier 992            
  4 PAYFA Martine 304            
  5 DESTEXHE Alain 532            
  6 PERSOONS Caroline 301            
  7 SCHEPMANS Françoise 781            
  8 MANDAILA Gisèle 214            
  9 DRAPS Willem 185            
  10 JODOGNE Cécile 176            
  11 DE WOLF Vincent 205            
  12 de PATOUL Serge 149            
  13 LEMESRE Marion 258            
  14 MOLENBERG Isabelle 161            
  15 PIVIN Philippe 434            
  16 FRAITEUR Béatrice 134            
  17 TEITELBAUM Viviane 272            
  18 COLLARD Bruno 108            
  19 HASQUIN-NAHUM Michèle 143            
  20 BOTT Eric 114            
  21 HEMAMOU Afaf 96            
  22 KOSE Saït 97            
  23 DUFOURNY Dominique 169            
  24 DE HERDE Michel 147            
  25 GILSON Nathalie 196            
  26 DERBAKI SBAÏ Amina 139            
  27 de JONGHE d'ARDOYE Yves 180            
  28 GASIA Christophe 91            
  29 d'URSEL Anne Charlotte 118            
  30 BACK Alain 97            
  31 CHAN Angelina 195            
  32 LEFEBVRE Alain 95            
  33 DILLIES Boris 87            
  34 SERVAES Samuel 88            
  35 COOMANS de BRACHENE Geoffroy 111            
  36 AZMI Fanane 83            
  37 VANDER ELST Alain 84            
  38 REGHIF Mohamed 89            
  39 CLERCKX Geoffroy 84            
  40 COEYMANS Steve 76            
  41 VANDE MAELE Patricia 164            
  42 WINERLAK-KWIAT Fabienne 124            
  43 CASSART Monique 671            
  44 GÜLES Filiz 84            
  45 KOKSAL Sadik 84            
  46 BOELPAEPE Jean-Jacques 496            
  47 de CLIPPELE Olivier 263            
  48 BROTCHI Jacques 397            
  49 DEPRÉ Danielle 323            
  50 MBULU Azanga 92            
  51 VANDEN STOCK Claire 398            
  52 TSHOMBE Marie-Paule 104            
  53 BAJAT Myriam 178            
  54 KADDOUR Larbi 71            
  55 BIERMANN Jonathan 102            
  56 VANDERZIPPE Myriam 93            
  57 BANDALI Aliya 87            
  58 PIETTE Geneviève 99            
  59 ES Sandrine 101            
  60 CHARUE Françoise 93            
  61 BARKHANE Mohammed 112            
  62 DEREPPE Christian 65            
  63 CALOMNE Gautier 77            
  64 PITROIPA Solange 56            
  65 DALLEMAGNE Charles Henri 58            
  66 BOURGEOIS Delphine 124            
  67 GOL-LESCOT Carine 105            
  68 SPAAK Antoinette 326            
  69 ZENNER Alain 214            
  70 CLERFAYT Bernard 374            
  71 DE PERMENTIER Corinne 417            
  72 MAINGAIN Olivier 832            
 
         
  1 COLSON Michel 195            
  2 ROUSSEAUX Jacqueline 139            
  3 SIDIBE Fatoumata 136            
  4 VAN GOIDSENHOVEN Gaëtan 1.228            
  5 DE BOCK Emmanuel 85            
  6 COOLS Marc 117            
  7 LOEWENSTEIN Marc 132            
  8 BAESELEN Xavier 80            
  9 NIMEGEERS Alain 78            
  10 KEMPENEERS Isabelle 92            
  11 BAUMERDER Lucile 119            
  12 LEJEUNE de SCHIERVEL Colienne 64            
  13 COOPMANS Suzanne 68            
  14 SMAJDA Laurence 54            
  15 LEVY-DUPONT Monique 183            
  16 de DONNEA François Xavier 457            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie